Úvod
Teamy
Fotogalerie
Garry Guns
Komentáře
Paintball pravidla
Dotazy, rady
Kontakt

Paintball
  - časté dotazy
  - právní hlediska
     
 
PAINTBALLOVÉ ZBRANĚ

FOTOGALERIE PAINTBALLOVÝCH ZBRANÍ

<< Zpět do Garry Guns

:: Semiautomat AUTOMAG RT-PRO ::
Tato paintballová zbraň AUTOMAG RT-PRO reprezentuje kvalitní rovnováhu mezi rychlou střelbou, výkonem a stabilitou.

semiautomat AUTOMAG RT-PRO / cal.68 / medium HP Air / set 10ks "O"ring

poznámka: Zbraň je vždy nutné sveřit odbornému autorizovanému servisu
:: Semiautomat ANGEL ::
V této paintballové zbrani je použita veškerá dostupná technika součastnosti .V pažbičce je elektronika s optickým zobrazením (LCD display) informací o zbrani. Za pomoci tlačítek si hráč nastavuje pro hru styl, který mu vyhovuje a získá další informace o střelbě, času, teplotě. Zbraň je vybavena PIN kódem proti zneužití a dalšímy kódy pro nastavení, tomu odpovídá i uživatelský návod, který se skládá s 32 stran formátu A4.

semiautomat Angel / cal.68 / medium HP Air / set 12ks "O"ring

poznámka: Zbraň je vždy nutné sveřit odbornému autorizovanému servisu a dodržovat termíny servisních prohlídek.
:: Semiautomat SHOCKER ::
Tato paintballová zbraň je technickou lahůdkou. Její konstrukce, technické provedení výstřelu paintballové kuličky s podporou elektroniky, která zvyšuje kadenci samotné střelby, z ní dělá špičkovou zbraň pro sportovní hráče paintballu.

semiautomat Shocker / výrobce: SmartParts, Ltd. USA / cal.68 / medium CO2, HP Air / set 12ks "O"ring/

Problém: Nabíjení více kuliček najednou, vynechání výstřelu, ...atd.

Návod na odstranění závady:
Zbraň je NUTNÉ svěřit odbornému servisu. Jedná se o synchronizaci času mezi dvěma selenoidy (tlakové el. ventily).

poznámka: V pravidelné péči o tuto zbraň musíte dodržovat výrobcem dané podmínky. Pravidelně zbraň promazávat speciální vazelínou, která je součástí dodávky. Nikdy nepoužívejte klasické paintballové oleje nebo olej na zbraně!!! Nezapomínejte vypínat baterii, pokud nebudete delší čas hrát!
:: Semiautomat COCKER ::
Tato paintballová zbraň vyniká velkou lehkostí.Konstrukce a systém pohybu media ve zbrani je svojí složitostí skoro až odstrašující.Ale zdání klame a přesvědčil jsem se,že tato paintballová zbraň splňuje vysoké nároky sportovních hráčů a se svojí pověstnou spolehlivosti předčí mnohé starší Shockery(jedná se o zbraň ve stejné kategorii). Problémem je, že Cocker v ČR není moc rozšířený, takže díly a servis není jednoduché zajistit.

semiautomat Cocker / cal.68 / medium CO2, HP Air / set 14ks "O"ring/

poznámka: V pravidelné péči o tuto zbraň musíte dodržovat výrobcem dané podmínky. Pravidelně čistit zbraň a promazávat speciální vazelínou. Nikdy nepoužívejte klasický olej na zbraně!!!
:: Semiautomat IMPULSE ::
Relativně dobrá paintballová zbraň až na to,že se objevila po "sezóně". Nicméně má velkou šanci se uchytit, protože je zatím nejlevnější v poměru konstrukce=cena. Je to svým způsobem poloviční Shocker. Jak výbavou, tak hratelností. Výhoda je, že je oproti jiným paintballovým zbraním velmi lehký, pracuje na malém tlaku (cca 180 PSI) a fyzicky slabší hráči ho udrží v rukou celý turnaj.

semiautomat Impulse / cal.68 / medium CO2, HP Air / set 10ks "O"ring/

poznámka: V pravidelné péči o tuto zbraň musíte dodržovat výrobcem dané podmínky. Pravidelně čistit zbraň a promazávat speciální vazelínou. Nikdy nepoužívejte klasický olej na zbraně!!!
:: Semiautomat SHOCKER ::
Není co dodávat. Majitelé shockerů ví své a tato špička ledovce paintballové zbraně "SHOCKER" je dost pádným důvodem její geniálnosti a super kvality.

-- Garry Guns + Paintball CZ 2001/2002 --
   

Copyright © 1999 - 2019 by Garry Guns Leon
designed and powered by iNET Solutions s.r.o.